Střešní krytiny

Potřebujete kvalitní střešní krytiny?  U nás najdete široký výběr stavebních krytin od renomovaných výrobců.

Ceníky a katalogy:

BRAMAC, EUREKO, HPI, IKO, KMBETA, LINDAB, PREFA, RUUKKI, SATJAM, TEGOLA, TONDACH, VELUX, VELUX - doplňky

Kvalitní střecha je základ pohodlného bydlení. V případě zájmu vám poradíme ve vhodném výběru střešní krytiny, zároveň zpracujeme cenovou kalkulaci zdarma.

Pálená střešní krytina

Více než tisíciletou tradici má v naší zemi pálená střešní krytina. Je vyrobena z přírodních surovin - hlíny (zemina s příměsí jílů a vody), suší se vzduchem a vypaluje se v peci. Hodí se na každou střechu od sklonu 12 stupňů. Pálené tašky jsou odolné vůči počasí, jsou prodyšné, mají dlouhou životnost, jsou recyklovatelné a mrazuvzdorné.

Výhodou je velký výběr jednotlivých typů tašek (ploché nebo profilované s vysokými reliéfy) i rozmanitost povrchových úprav či barevností.

Důležitá je správná pokládka, což platí o všech střešních krytinách.

Povrch tašky se upravuje engobou, tenkou vrstvou z keramické směsi jílů obarvenou přírodními oxidy železa, která se nanáší na vysušenou tašku a vypaluje se v peci. Ochranná vrstva se roztaví a vytvoří hladkou plochu na povrchu tašky. Tašky s vysokým leskem se opatřují glazurou, jenž obsahuje na rozdíl od engoby více sklovitých příměsí. Hladký povrch zabraňuje usazování nečistot. Engoby i glazury jsou k dostání v různých barvách, které nemění svůj odstín včetně doplňků.

Rychlý kontakt

Firma Jaroslav Hnát

Telefon
+420 602 368 002

E-mail
info@strechy-hnat.cz

Otevírací doba

Po - Pá (7:00 - 17:00 hod.)

Kde nás najdete?

Hnát Jaroslav - idatabaze.czStřechy, realizace střech - idatabaze.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.